Двама футболисти напуснаха Локомотив София. От клуба официално обявиха раздяла с бившия играч на Ливърпул Джордън Ибе и Иван Лагунджич.

Избрано от VGong

Джордан Ибе пред NOVA: Щастлив съм да се завърна

Двамата не попадат в плановете на новия наставник Любослав Пенев и договорите им са прекратени по взаимно съгласие.

„Локомотив“ (София) се раздели с Джордън Ибе и Иван Лагунджич! Договорите на Джордън Ибе и Иван Лагунджич бяха прекратени по взаимно съгласие. Двамата се присъединиха към клуба през зимата, но не успяха да се наложат и пътищата ни се разделят. Ръководството на „Локомотив“ им пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще“, написаха столичните „железничари“.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт