Отборът на Гонг завърши с победа сезона в Макдоналдс Медийна лига. Днес играещият с „черно-бяла” JOMA тим победи „24 часа” с категоричното 2:0. Дъждът, тежкият терен и многото кадрови проблеми, които имаше отборът на Гонг, не попречиха да се стигне до убедителния резултат.

Головете паднаха още през първото полувреме. Първият гол бе дело на Красимир Илиев, който се възползва от добре свалената от Ясен Гинев топка и с отмерен удар я вкара във вратата на съперника.

Решителният удар пък бе нанесен броени секунди преди края на първата част. Централният бранител на Гонг Иво Йовчев се включи в атака на своите при изпълнение на тъч, получи топката и с тупалка не даде никакъв шанс на стража на съперника.

През второто полувреме „немските” възпитаници от „24 часа” се опитаха да упражнят натиск, но защитата на Гонг не допусна никакви колебания и не позволи на съперника да стигне до точно попадение.

Така Гонг прекъсна серията си от няколко поредни безуспешни мача в лигата.