Отбор на ЦСКА постигна минимална победа на базата в Панчарево срещу Локомотив (Мездра) с 1:0 в среща от 19-я кръг на дублиращата група.Армейците играха по-добре от своя противник, но стигнаха до успех само с един гол съобщава официалния сайт на клуба.

През първото полувреме „армейците”, в чиито състав личаха предимно имената на футболисти от юношите старша възраст, пропиляха няколко добри възможности. Централният нападател Кирил Атанасов бе изведен на няколко пъти, но нямаше късмет.

През втората част ЦСКА воден от своя капитан Александър Бранеков, Кристиян Велинов и Орлин Орлинов стигна до единственото попадение в мача. В 56-ата минута Валентин Валентинов бе изведен зад защитата на гостите от Мездра и с хубав плътен удар опъна мрежата. С тази победа дублиращият отбор на ЦСКА събра актив от 29 точки в класирането на дублиращата група.

ЦСКА: Стоян Маринов, Кристиян Велинов, Александър Бранеков, Анжело Методиев, Милен Гоцов, Михаил Михайлов, Искрен Иванов, Петър Станев, Кирил Атанасов, Орлин Орлинов, Валентин Валентинов.