Отборите на ЦСКА 1948 и ЦСКА се изправиха за първи път в историята на двата отбора един срещу друг. Мачът стана факт, след като формациите до 16-годишна възраст направиха равенство – 1:1, в мач от 15-ия кръг за набор 2003/04.

ЦСКА 1948 взе превес на терена в „Требич” в 48-ата минута, когато Антъни Кери откри резултата, но гостите изравниха три по-късно чрез Павел Жабов.

ЦСКА-София бе по-активният отбор през първото полувреме, но големи положения пред стража на ЦСКА 1948 липсваха. Второто полувреме пък започна прекрасно за домакините, които откриха резултата след добра комбинация в 48-ата минута чрез Антъни Кери.

Малко повече от 120 секунди по-късно обаче Павел Жабов наказа грешка на отбраната на домакините и изравни резултата.

Това бе последен мач от сезона за двата отбора, макар че тимът от „Българска армия” ще трябва да изиграе отложен мач срещу Локомотив София на 5-и декември от 11,30 часа.