ЦСКА победи с класическото 3:0 ФК Сеул във финалния мач на турнира „Аркадия къп” в Анталия и спечели надпреварата. „Червените” започнаха колебливо срещата, като до 5-та минута не преминаха центъра на терена. След това футболистите на Пламен Марков показаха възможностите си и срещата се развиваше равностойно. Корейският тим обаче не успя да реализира положенията си. Велизар Димитров се отличи от българския тим, след като отбеляза гол и асистира при другите два.

В 24-та минута Еуген Трика вкара първото попадение в срещата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Велизар Димитров. В 31-та минута Ади пропусна да отбележи за своя отбор след центриране от пряк свободен удар. До края на първата част последваха няколко атаки на ФК Сеул, но корейците не успяха да изравнят.

В 64-та минута Флорентин Петре вкара за 2:0. След много добра триходова комбинация Моралес изведе Димитров в наказателното поле, а той намери непокрития Петре и румънецът отбеляза втория гол за „армейците”. В 84-та футболистите на ЦСКА започнаха много добра контраатака, Гийом изведе от центъра по конец Димитров, който влезе в наказателното поле, стреля плътно и оформи крайното 3:0.

Със спечелването на „Аркадия къп” ЦСКА взе и 5000 долара от наградния фонд на турнира.

Пламен Марков заложи на следните 11 за финалния мач: Ивайло Петров, Тодоров, В.Илиев (к), Тунчев, Р.Петров, Моралес, Трика, Ододжи, Петре, Димитров, Гийом. Като резерви участие в двубоя взеха Тиаго Силва и Кабус.