Капитанът на Левски Александър Александров се изказа в типичния си стил след победата над 3:0 Калиакра. Кривия сподели, че успехът не е дошъл трудно, и е напълно закономерен.

Ето какво сподели Александров:

Радвам се, че Мъри е казал, че е видял нов национал. Има кой да ме оценява, няма да си давам аз оценка. Важното са трите точки и да влезем с добро настроение за най-важния мач в четвъртък.

Имахме доста положения, владеехме топката, късно влязоха головете, но победихме.

На всеки му се дава шанс рано или късно, макар и като противник като Калиакра, играчите трябва да се възползват от това.

Доста трудно ще бъде в четвъртък, дано и феновете ни подкрепят, винаги са го правили.

Който каже треньорът, той изпълнява дузпата. Той казва кой ще е титуляр и след това кой ще изпълни дузпата.

Аз винаги изпитвам удоволствие от играта. Надявам се краят за мен да се забави.