Торонто Раптърс постигна четвърти пореден успех след 113:104 срещу Ню Йорк Никс навръх 75-годишнина от първия мач в НБА. О Джи Онуноби записа личен рекорд в кариерата си от 36 точки. Гари Трент Джуниъс добави 26 точки за успеха, а Фред ВанВлийт се отличи със 17 точки, 9 борби и 7 асистенции. Торонто Раптърс доминираше в средата на третата четвърт, когато кош на Сви Михайлюк им даде преднина от 68:66 - крайният резултат на първия мач в НБА точно 75 години по-рано. Ар Джей Барет беше най-резултатен за Никс с 17 точки, а Джулиъс Рандъл добави 22 точки, 9 борби и 5 асистенции.

Чикаго Булс преодоля пасив от 19 точки, за да победи като гост Бостън Селтикс със 128:114 в друг мач тази нощ. ДеМар Де Роузън вкара 37 точки, а "биковете" са с баланс 6-1 от началото на сезона. Зак ЛаВийн се отличи с 26 точки, а Никола Вучевич записа 11 точки, 10 борби и 9 асистенции. Чикаго спечели с 39:11 последната четвърт, за да поведе с 14 точки и да спечели мача с 14 точки разлика. Джейлън Браун реализира 28 точки за тима на Селтикс, който губи трети пореден двубой. Ал Хорфорд записа 20 точки и 10 борби, а Джейсън Тейтън добави 20 точки.

Бостън водеше с 94:75 три минути преди края на третата четвърт и със 103:89 в началото на четвъртата, но Чикаго направи 12:0, за да намали 101:103 осем минути преди сирената, след което стигна до пълен обрат. Джаред Алън направи "дабъл-дабъл" - 24 точки и 16 борби, а Кливланд спечели срещу Шарлът със 113:110. Лаури Марканен записа 21 точки за успеха, а Евън Мобли вкара 15 точки и спечели 10 борби. За Шарлът ЛаМело Бол беше най-резултатен с 30 точки.

Филаделфия победи Портланд със 113:103 след 23 точки на Сет Къри. Джоел Ембийд получи почивка и пропусна първи мач за сезона, но в негово отсъствие Къри се справи отлично. Филаделфия беше и без Тобиас Харис, който е в протоколите за КОВИД-19. Тимът записа трети пореден успех. Джа Морант завърши с 26 точки, 8 асистенции и 7 борби, а Тайс Джоунс добави 17 точки за победата на Мемфис срещу Денвър със 106:97.

Орландо спечели срещу Минесота със 115:97, а Атланта надделя над Вашингтон със 118:111 след 26 точки на Трей Йънг и 16 точки и 12 борби на Клинс Капела.
Домантас Сабонис направи "дабъл-дабъл" - 24 точки и 13 борби за успеха на Индиана Пейсърс срещу Сан Антонио Спърс.

Лос Анджелис Клипърс победи Олахома Сити с 99:94, след като преодоля 9 точки пасив в края на четвъртата част. Пол Джордж беше най-полезен с 32 точки, а Реджи Джаксън добави 15 точки. Играчите на Клипърс губеха с 82:91 2:44 минути преди сирената, но завършиха мача със серия от 16:3 и спечелиха. Шай Гилджъс-Алекзандър вкара 28 точки за Оклахома Сити, от тях 15 в третата част.