Отборът на Кливланд Кавалиърс победи Милуоки Бъкс със 114:108 като гост след продължение. Домакините успяха да се доберат до продължение с кош на Джабари Паркър 15,5 секунди преди края, но Кавс спечелиха в допълнителните пет минути с 14:8.

ЛеБрон Джеймс стана най-резултатен в мача с 34 точки и 12 борби, а Кайри Ървинг добави 28 точки за успеха. За домакините Джабари Паркър завърши с 30 точки.

Сан Антонио Спърс пък сложи края на серията на Хюстън Рокетс от десет поредни победи. "Шпорите" спечелиха гостуването в Хюстън със 102:100, записвайки забележителен обрат. Четири минути преди края "ракетите" водеха с 13 точки разлика, но гостите успяха да обърнат изцяло развоя. Победата на Сан Антонио донесе Патрик Милс 12,9 секунди преди сирената.

Голдън Стейт Уориърс на свой терен разгроми Юта Джаз със 104:74. Стеф Къри отбеляза 25 точки, Кевин Дюрант - 23, а Дреймънд Грийн реализира дабъл-дабъл (15 точки и 11 борби).

Победа след две продължения постигна Орландо Меджик в гостуването си на Маями Хийт - 136:130. Серж Ибака доведе нещата до първо продължение 1,1 секунди преди края на последната четвърт. Маями отново бе близо до победата, но с два наказателни удара на Джеф Грийн се стигна до нови пет минути, в които Меджик наложиха волята си.