Джордан Кларксън и Де'Арон Фокс вкараха заедно 86 точки за победата на Юта Джаз над Сакраменто с 134:125. Кларксън заби рекордните си за кариерата 45 точки, като успя да вкара 15 коша от зоната за две точки от 21 опита, както и 7 от 13 от зоната за 3 точки. Боян Богданович завърши с 26 точки за победителите, а Донован Мичел добави 25 точки, 6 асистенции и 5 борби. Центърът Рюди Гобер не игра заради разтежение на левия крак.

Клей Томпсън вкара 38 точки за успеха на Голдън Стейт над Милуоки в Сан Франциско. Джордан Пуул завърши с 30 точки, а Андрю Уигинс добави още 21. Джонатан Куминга направи дабъл-дабъл. За Милуоки най-резултатен беше Янис Антетокунбо с 31, а Крис Мидълтън остана с 18.

Карл-Антъни Таунс заби най-зрелищния кош при успеха на Минесота над домакина Маями. Джейлън Ноуъл поведе "вълците" с 16 точки, Таунс остана с 15 и 10 спечелени борби, макар да бе на терена само 25 минути. Тайлър Хироу от Маями вкара 18 от своите 30 точки в втората част на мача.

Демар Дероузън вкара 25 точки, а Никола Вучевич - 20 точки и 14 борби при победата на Чикаго над Кливланд. Айо Досунму помогна със 17 точки на Чикаго, който бе загубил 5 от предишните си 6 мача. Гардът на Кливланд Дариус Гарланд бе най-резултатен за тима си с 25 точки.

Паскал Сиакам завърши с 33 точки, а Скоти Барнс - с 25 точки, 10 асистенции и 8 борби за успеха на Торонто над Денвър. Крис Баучър вкара още 21 точки и 13 борби. Никола Джокич завърши с 26 точки, 10 борби и 7 аситенции за загубилия отбор, който игра без контузилия се Арон Гордън.

Джош Харт вкара 28 точки през първата част и завърши с рекордните за кариерата си 44 при победата на Портланд срещу Вашингтон.  Трендън Уотфорд също завърши с рекорд за кариерата си - 27 точки.  Вашингтон допусна трета поредна загуба въпреки силното представяне на Кентавиъш Колдуел-Поуп, който вкара 26 точки.

Дуайн Вашингон Джуниър вкара 19 точки от пейката, а Тайръс Халибъртън добави още 19 при успеха на Индиана над Сан Антонио. Бъди Хийлд добави 17 за Индиана. Джок Лендейл бе най-резултатен за Сан Антонио с 26 точки, докато Лони Уолкър IV завърши с 20 точки, а Девин Васел добави 19.