Бостън победи със 105:95 у дома Атланта в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация. Отборът на Селтикс изигра много силен трети период, за да се поздрави с осмия си пореден успех в Лигата.

Домакините реализираха 42 точки в предпоследната четвърт, за да заличат пасива си от десет точки на почивката в двубоя. Джейсън Тейтъм се отличи с 38 точки и 10 борби.

Трей Йънг завърши с 30 точки и 10 асистенции за състава на Хоукс, изгубил два поредни двубоя от НБА.

Антъни Едуардс реализира седем тройки при победата на Минесота със 129:120 като гост срещу Индиана. Гардът реализира 37 точки за тима на Уулвс, който прекъсна серията си от две последователни поражения.

Д'Анджело Ръсел се отличи с 23 точки, докато Карл-Антъни Таунс добави още 15 точки и 13 борби за победителите.

Домакините допуснаха шесто поредно поражение, въпреки силното представяне на Оший Брисет, завършил с 22 точки и 13 овладени топки под кошовете. Неговият съотборник Тайрис Халибъртън приключи двубоя с 22 точки и 16 завършващи подавания.

Антъни Едуардс вкара 15 точки в третата част, в която Минесота взе аванс от 102:98.