Отборът на Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов, загуби от гостуващия Фортитудо Болоня с 63:77 (15:24, 9:20, 19:20, 20:13) в мач от 28-ия кръг на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2. За Латина това беше 23 поражение за кампанията. Тимът има и пет победи и се намира на последното, 12-о място във временното класиране. Борислав Младенов игра 15 минути за Латина и завърши с 9 точки и 2 борби. Иван Алипиев приключи с 4 точки, 2 борби и 2 асистенции за 24 минути на паркета. Тимът на Латина ще играе срещу Ченто в следващия кръг от първенството на 30 март.

Баскетболният национал Емил Стоилов игра 8:32 минути за своя клубен тим Менорка, който победи Камтабрия с 84:68 (18:23, 15:18, 29:11, 22:16) в среща от 26-ия кръг в испанската втора дивизия Leb Oro по баскетбол при мъжете. Менорка има 10 успеха и 16 поражения от началото на кампанията, заемайки 11-о място във временното класиране. В следващия кръг на 21 март Менорка ще гостува на Лейма Коруня. Стоилов беше резерва и не успя да се разпише за краткото време на игрището./БТА