Мъжкият национален отбор по баскетбол на България замина за Република Северна Македония.
Българите ще изиграят контрола срещу домакините в неделя (28.06) от 19:00 часа.
Преди седмица националите победиха същия противник с 97:68 в друга приятелска среща, играна в Самоков.
Двубоят в Скопие е част от подготовката на българския състав за предстоящия мач срещу Норвегия на 5 юли в „Арена Ботевград“.
Именно в Ботевград националите ще продължат тренировки преди срещата от предварителните квалификации за Евробаскет 2029.