Отборът на ЦСКА Москва победи Гран Канария със 106:91 точка като гост и се изравни с Реал Мадрид на върха в класирането на баскетболната Евролига.

Московчани доминираха и заслужено записаха четвърта поредна победа. Нандо Де Коло бе най-полезен за успеха с 22 точки, 6 асистенции и 4 борби.

Съставите на ЦСКА и Реал продължават без загуба и след 4-ия кръг на Евролигата, като имат по 8 точки на върха в класирането.

Тимът на Жалгирис постигна драматична победа като гост на Панатинайкос с 87:83 след продължение.

Най-резултатен за победителите бе Брендън Дейвис с 18 точки, а за Панатинайкос се отличи Ник Калатес с 22.

Барселона записа втора поредна победа след успех като гост на Дарушафака със 79:71. Каталунците изиграха силна последна четвърт и се поздравиха с победата. Крис Сингълтън бе най-резултатен за Барселона с 18 точки, а за домакините се отличи Майкъл Ерик със 17 точки.