Интересът към тазгодишното издание за Купата на България по баскетбол започва да набира скорост. Към момента вече са продадени 400 от така наречените турнирни билети, съобщиха организаторите. Те струват 10 лева и включват достъп в залата за всичките 8 мача – 4 четвъртфинала, 2 полуфинала, мач за 3/4 място и финал. Все още има налични такива турнирни билети, гарантиращи персонално място и за трите дни от програмата за купата на страната. Единичните билети за всеки ден от турнира ще бъдат на цена 4 лева за първия и по 3 лева за останалите три дни.

Вече са направени няколко промени в зала „Диана” като най-съществената от тях е обновеният дунапрен на стените зад двата коша. Очаква се залата да се напълни до краен предел и изпълни капацитета си от 2500 зрители във всеки един от четирите дни от 11 до 14 март.