• 14’ (д) Козмин Моци
  • 26’ Джоди Лукоки
  • Край на мача, Лудогорец победи Младост с 2:0.

90+5'
  • Последният шанс в мача. Клаудиу Кешеру стреля от дистанция, но вратарят спаси.

90+4'
  • Последна смяна в мача. Излиза Светослав Дяков, влиза Абел Анисе.

90+4'
  • Последна смяна за Младост. Излиза Марко Бурзанович, влиза Огниен Стиепович.

90+1'
  • Три минути ще е продължението на мача.

90'
  • Най-големият пропуск в мача! Джоди Лукоки беше изведен сам срещу вратата, но той реши да стреля със сила и мощно би... в аут.

84'
  • Втора смяна за Лудогорец. Излиза Жуниор Кишада, влиза Лукас Саша.

82'
  • Натанаел стреля още веднъж много опасно от фаул, но топката сега срещна страничната греда, пак от външната ѝ страна.

81'
  • Първа смяна и за Лудогорец. Излиза Вандерсон, влиза Клаудиу Кешеру.

80'
  • Стефан Букорац получава жълт картон за Младост.

79'
  • Втора смяна в мача на Младост. Влиза Стефан Букорац, излиза Зоран Петрович.

71'
  • Още един шанс за Лудогорец след центриране на Натанаел, но Джоди Лукоки се замота и не успя да засече в мрежата.

69'
  • Страхотен рейд на Вандерсон в наказателното поле, след който даде топката на непокрития Джонатан Кафу. Бразилецът стреля фалцово в далечния ъгъл на вратата, но топката отново мина на няколко сантиметра в аут.

61'
  • Страхотно изпълнение на Натанаел от пряк свободен удар. Топката обаче облиза гредата при изстрела му от 15-ина метра.

58'
  • Много хубав шанс за Лудогорец да направи 3:0. Вандерсон направи дълъг рейд в наказателното поле на противника и подаде на Марселиньо. Българският национал стреля силно от около 9-10 метра, но вратарят изби.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза нападателят на Младост Борис Копитович, влиза Боян Лазаревич.

46'
  • Начало на втората част в Разград!

46'
  • Край на първата част на мача. Лудогорец води комфортно с 2:0.

45+2'
  • Минутка ще е продължението на първото полувреме.

45'
  • Жълт картон за Марселиньо за глупав фаул в половината на Младост.

43'
  • Още един шанс се откри пред Вандерсон, но той не успя да засече топката на празна врата на няколко сантиметра пред голлинията.

41'
  • Продължителна атака за Лудогорец, при която Жуниор Кишада се озова сам на около 7-8 метра от вратата. Бразилецът стреля технично, но на сантиметри над вратата и страхотният шанс за 3:0 беше пропилян.

37'
  • Лудогорец беше на крачка от класиката, като всъщност дори вкара гол. Лукоки центрира от десния фланг, фронтално срещу вратата Джонатан Кафу не можа да намери топката, но на далечната греда беше Вандерсон и вкара. Но реферите дадоха засада в тази ситуация.

36'
  • Джоди Лукоки прави резултата 2:0! Натанаел проби по фланга и центрира перфектно към Кишада около дузпата. Той стреля с глава, вратарят не можа да я докопа и на 2 метра от голлинията непокритият Лукоки я насочи в мрежата за 2:0.

26'
  • Марселиньо пробва да се разпише от пряк свободен удар, но ударът му от метър пред наказателното поле срещна стената.

25'
  • Нов шанс за Лудогорец. След центриране от корнер Козмин Моци отклони с глава към непокрития на 2 метра от голлинията Марселиньо. Българският национал обаче не очакваше топката и пропиля този шанс.

20'
  • Много коварен изстрел на Вандерсон от около 20 метра. Топката за малко да излъже вратаря на Младост заради странния си фалц, но все пак черногорецът се намеси и изби.

18'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Милош Лакич за груб фаул срещу Кишада.

16'
  • Козмин Моци открива резултата с гол от дузпа! Румънецът стреля безпощадно в центъра на вратата от 11-те метра. Иначе дузпата беше дадена за нарушение на Блажо Игуманович срешу откъсващия се Джоди Лукоки в наказателното поле.

13'
  • Опасно центриране на Марселиньо успоредно на голлинията. Вратарят на Младост обаче беше на място и улови топката.

10'
  • Дълъг 50-метров рейд на Натанаел по левия фланг, след който се стигна до удар на Вандерсон, но прекалено неточно.

4'
  • Първи удар в мача, отправи го Сисиньо, но прекалено слаб и вратарят на Младост улови.