• 62’ Орелиен Жоаким
  • 90+1’ Флориан Бонер
  • Край на мача.

90+5'
  • Центриране за Люксембург от корнер, гостите искат игра с ръка в пеналта, но дузпа няма.

90+5'
  • Тонев получава жълт картон.

90+3'
  • Фантастично изпълнение на Сашо Тонев!

90+2'
  • Трети гол за Люксембург - Флориан Бонер след поредната контраатака за гостите, бележи сам срещу Стоянов!

90+1'
  • Георги Божилов заменя Ивелин Попов.

85'
  • Девил заменя Филипс.

84'
  • Перфектно изпълнен пряк свободен удар от Ивелин Попов и пълен обрат!

79'
  • Страхотна индивидуална акция на Страхил Попов, печели пряк свободен удар в дъгата пред пеналта.

77'
  • Бонер заменя Да Мота.

68'
  • Центриране на Тонев от корнер, Попов отклони, а Марселиньо последен засече топката на далечната греда.

65'
  • Александър Тонев заменя Георги Миланов.

64'
  • Жоаким бележи отново! Излиза един на един срещу Иван Иванов и матира защитника с две движения, за да стреля точно покрай Стоянов.

62'
  • Изключително груба грешка в защитата на България, бившият играч на ЦСКА Орелиен Жоаким бележи. Иван Иванов и Божидар Чорбаджийски не успяха да го спрат, Стоянов вече бе на земята и топката буквално бавно се дотупка до голлинията.

60'
  • Тюрпел заменя Тил.

59'
  • Михаил Александров е заменен от Ивайло Чочев

56'
  • Нещо средно между шут и центриране на Миланов отляво по атаката на България, Жубер боксира.

55'
  • Силен удар от движение на Марселиньо, от голямо разстояние и много далеч от целта.

50'
  • Жоаким опитва удар по земя към вратата на Стоянов, но топката излиза в аут.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Пореден мощен удар на играч на България, този път Георги Миланов шутира към Жубер и само гредата спасява Люксембург.

42'
  • Продължителна атака за България, завършва с удар на Александров, отбит от Жубер.

35'
  • Кристофър Мартинс с жълт картон

30'
  • Страхотно подаване на Марселиньо извежда Рангелов, но ударът се получи много труден.

26'
  • Жълт картон за Кевин Малгет.

23'
  • Антон Недялков спира атаката на Люксембург с нарушение срещу Тил.

20'
  • Страхотен мощен удар на Димитър Рангелов от 25 метра, право в мрежата на Люксембург!

16'
  • 16-годишният Венсан Тил отправя силен удар към българската врата, от 15-17 метра, но не намира рамката.

13'
  • Удар на Недялков по земя от границата на пеналта, опита се да потърси изненадата, но топката мина покрай далечната греда.

13'
  • Възможност за България, Миланов оставя за Дяков, който отправя много неточен удар над вратата.

7'
  • Плътен удар на Георги Миланов, от 15 метра, покрай страничната греда.

5'
  • Страхил Попов опитва центриране отдясно по земя, избита сигурно от защитник на гостите.