• Три минути добавено време на двубоя.

90+3'
  • Божидар Краев замени Бабатунде Адениджи в състава на Левски.

83'
  • Грешка в защитата на Левски и Здравко Илиев шутира опасно към вратата на гостите.

80'
  • Възможност за Мехди Бурабия центрира в наказателното поле на Верея, но бранителите на домакините се справиха.

79'
  • Смяна и в Левски. Деса напуска, а в игра влезе Франсис Нар.

76'
  • Калоянов замени Цветанов в състава на Верея.

75'
  • Опасна атака за Левски, Прохазка владееше, но защитата на Верея се справи.

74'
  • Илиан Мицански замени Антонио Аниете в състава на Левски.

72'
  • Жълт картон за Амаду Сукуна от Верея.

71'
  • Гол за Левски! Антонио Аниете се разписа за 1:0 за гостите след центриране на Роман Прохазка от дясно по атаката на "сините".

68'
  • Грешка на Здравко Илиев срещу Хеан Деса и имаше шанс за атака на Левски, но топката напусна пределите на терена и следва тъч.

63'
  • Центриране на Минев за Роман Прохазка, но словакът не успя да насочи добре топката.

60'
  • Осман Балде влезе на мястото на Андонов в състава на Верея.

56'
  • Добър пробив на Деса, но той не успя да пусне към Адениджи, тъй като топката бе пресечена от защитник.

55'
  • Хубав удар на Антонио Аниете, но топката прелетя над напречната греда на вратата на Верея.

51'
  • Удар на Джереми Де Ноойер, но далеч от целта.

49'
  • Илия Мунин замени Владимир Зафиров в състава на Верея.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Елиаш получава втори жълт и съответно червен картон. Елиаш удари Роман Прохазка с лакът.

45+1'
  • Чудесни реакции на вратаря на Верея Иван Караджов, след удари на Бурабия и Адениджи.

44'
  • Фрапантен пропуск на Бабатунде Адениджи, който излезе сам срещу вратаря Иван Караджов, но не успя да го преодолее.

41'
  • Аниете получи медицинска помощ след като бе застъпен от Здравко Илиев.

37'
  • Антонио Аниете се превива на тревата, но играта продължава.

36'
  • Атака за Верея и шут на Илиян Йорданов, но високо над вратата на Левски.

33'
  • Здравко Илиев пусна успоредно на вратата на Левски, но Йоргачевич излезе навреме и улови топката.

31'
  • Деса центрира от фаула към Димитър Пиргов, но без нещо по-опасно за Караджов.

31'
  • Илиас Хасани получи жълт картон за нарушение срещу Хеан Деса, който бе тръгнал в атака за Левски.

30'
  • Елиаш фаулира Антонио Аниете и домакините също загубиха топката.

29'
  • Атака за Левски. Бурабия владее, топката стигна до Прохазка. Де Ноойер обаче се забави с паса малко по-късно и топката бе отнета.

28'
  • Жълт картон за Елиаш от Верея.

24'
  • Удар на Антонио Аниете мина край вратата на Верея.

23'
  • Изстрел отдалеч на Хеан Деса, който не затрудни Караджов.

21'
  • Илиас Хасани неутрализира Антонио Аниете в наказателното поле на Верея, като испанецът падна на терена.

20'
  • Опасно влизане на Елиаш и той получава предупреждение от главния рефер Стефан Апостолов.

19'
  • Гостите овладяха инициативата в последните минути и подхващат ново постепенно нападение.

17'
  • Нов корнер и центриране на Деса, от което не произлезе нещо опасно.

16'
  • Корнер за Левски. Пак Мехди Бурабия центрира, а топката бе избита от Хасани.

15'
  • Мехди Бурабия центрира, Димитър Пиргов засече с глава в наказателното поле на Верея, но не успя да отправи силен удар.

12'
  • Хеан Деса напредна добре в атака за Левски и от границата на наказателното поле стреля, но неточно.

9'
  • Боян Йоргачевич получава медицинска помощ, тъй като при изстрела на Цветанов, топката срещна главата на стража на "сините".

6'
  • Бърза атака на домакините е спряна заради засада на Момчил Цветанов, който получи от Георги Андонов в наказателното поле на Левски.