• 56’ Лукас Саша
  • 81’ Роман Прохазка
  • Край на мача! Лудогорец победи с 2:1 в напрегнато дерби!

90+6'
  • Левски пропиля последния си шанс в мача. Мехди Бурабия прати топката в аут с мощен шут от границата на наказателното поле. Всичко приключи!

90+6'
  • И Абел Анисе е декориран в жълто за груб фаул в центъра.

90+2'
  • Пет минути е добавеното време на този мач.

90+1'
  • И Джъстин Менголо получава жълт картон, но за фаул срещу Светослав Дяков.

90+1'
  • Вратарят на Лудогорец получава жълт картон за бавене на играта.

90'
  • Несериозен опит на Франсис Нар да затрудни Стоянов. Той напредна до наказателното поле, но ударът му беше много неточен и излетя далеч, далеч в аут.

89'
  • Влезлият като резерва Сашо Александров получи жълт картон за фаул срещу Марселиньо пред наказателното поле. От удара после обаче не последва нищо опасно.

84'
  • Роман Прохазка намалява резултата. След разбъркване в наказателното поле, словакът се разписва от близка дистанция след подаване на Франсис Нар.

81'
  • Хубава атака на Левски, която изведе Джъстин Менголо зад защитата, но в последния момент защитник на Лудогорец изби в корнер.

80'
  • Последна смяна в мача. Излиза Сърджан Лукин, влиза Ради Цонев.

79'
  • Нещо като опит за удар от страна на Мехди Бурабия. Той обаче стреля слабо и далеч в аут.

78'
  • Последна смяна на Лудогорец. Излиза Вандерсон, влиза Абел Анисе.

73'
  • Грубиянът Моци е изгонен съвсем заслужено! Всъщност грубият му фаул, с който можеше да счупи крака на Роман Прохазка, беше декориран в червено. Това се случи след забавяне от рефера, който първо му даде жълт, но след разговор с помощниците си, изгони румънеца.

72'
  • Роман Прохазка лежи на терена, без да може да помръдне. След дълго оказване на медицинска помощ, той все пак стана и излезе от терена.

71'
  • Много груб фаул на Козмин Моци! Румънецът можеше да счупи крака на Роман Прохазка с влизането, но му се размина. Той беше декориран само в жълто.

70'
  • Втора смяна и в Лудогорец. Излиза Жуниор Кишада, влиза Клаудиу Кешеру.

65'
  • Хубава атака на Левски, завършила с центриране на Сашо Александров, но ударът с глава на Франсис Нар беше крайно неточен.

63'
  • Бърза втора смяна при "сините". Излезе Георги Костадинов, а на негово място влезе Джъстин Менголо, за когото това е официален дебют.

59'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Александър Емилов Александров.

59'
  • Лукас Саша бележи за 2:0. С огромна доза късмет Лудогорец повежда с 2:0. Марселиньо изпълни фаул, който обаче летеше към ръцете на Йоргачевич. Топката обаче се отклони в гърба на Саша и влетя в мрежата на Левски за втори път, лъжейки вратаря.

56'
  • Първи точен удар на Левски в мача! Франсис Нар овладя в наказателното поле и подаде към Роман Прохазка, чийто удар се отклони в крак на защитник на Лудогорец и Владислав Стоянов улови.

53'
  • Проблеми за голямата звезда на Лудогорец Марселиньо. Бразилецът има проблеми с прасеца след едно единоборство с играч на Левски.

52'
  • Опасно центриране на играч на Лудогорец от пряк свободен удар, но се оказа, че има фаул в атака и опасността беше прекратена.

51'
  • Първа смяна в мача. Излиза младият Венци Керчев от Лудогорец, влиза Георги Терзиев.

46'
  • Начало на втората част в Разград.

46'
  • Край на първата част! Лудогорец води на Левски с 1:0.

45+3'
  • Четвърти играч на Левски е декориран. Франсис Нар получава жълт картон за груб фаул в половината на Лудогорец.

45+3'
  • Две минути продължение на първата част.

45+1'
  • Ново заучено изпълнение на Лудогорец от пряк свободен удар. Но Жуниор Кишада стреля в тялото на Александров и топката е в корнер.

45'
  • Лудогорец беше много близо до втори гол. Натанаел стреля от пряк свободен удар, но топката мина на 2-3 сантиметра встрани от вратата.

43'
  • Александър Александров получава жълт картон за фаул пред наказателното поле. Той спря откъсващия се Марселиньо. Заслужен картон.

42'
  • Хубава продължителна атака на Левски. Тя завърши с пас към Мехди Бурабия около границата на наказателното поле, но ударът му премина в аут на няколко сантиметра.

40'
  • Бърза атака на Лудогорец можеше да приключи с хубаво излизане на Марселиньо сам срещу вратаря. В последния момент обаче Сърджан Лукин изби с тяло в тъч.

39'
  • Първи корнер за Левски в мача, но изпълнението на Бедоя беше слабо и Владислав Стоянов улови.

35'
  • Най-после нещо хубаво от Левски. Заучено изпълнение на пряк свободен удар, при който Венци Христов можеше да стреля от границата на наказателното поле, но прати топката в аут с неособено силен изстрел.

33'
  • Дежурният жълт картон за Светослав Дяков. Капитанът на ЛУдогорец посече много грубо Веселин Минев и беше декориран в жълто.

32'
  • Уникален пропуск на Жуниор Кишада. Той получи топката зад защитата на Левски, но я овладя нескопосано, а можеше да разстреля от воле Йоргачевич. Опасността за Левски се размина.

25'
  • Веселин Минев получи жълт картон за оспорването на ситуацията. Само секунди по-късно той фаулира Кафу в центъра и от Лудогорец искаха втори жълт картон за него, но реферът Никола Попов се задоволи само с устна забележка.

24'
  • Жълт картон за Жуниор Кишада за фаула в центъра.

23'
  • Разногласия в центъра. Жуниор Кишада направи груб фаул в центъра и двата тима се сдърпаха. За щастие, до по-грозни сцени не се стигна.

22'
  • Равностойна битка в последните минути, макар "сините" да са по-активни. Божидар Краев обаче пропиля две хубави атаки на тима си, пращайки топката в аут.

21'
  • Опасно центриране от пряк свободен удар на Натанаел, но топката мина над горната греда на Йоргачевич. Оказа се обаче, че има и фаул в атака.

17'
  • Опит за бърза атака на Левски, но центрирането на Божидар Краев беше ужасяващо слабо.

15'
  • Първи картон в мача. Получава го Георги Костадинов за груб фаул в центъра срещу капитана на Лудогорец Светослав Дяков.

14'
  • Удар от дистанция на Марселиньо, защитник на Левски се изпречи на пътя му и топката е отбита.

12'
  • Лудогорец открива резултата след груба грешка в защитата на Левски. Роман Прохазка опита да играе технично и позволи топката да бъде открадната. Тя стигна до Марселиньо, който изведе Вандерсон зад защитата и бразилецът прехвърли хвърлилия се в краката му Йоргачевич за 1:0.