• Мики Орачев получи жълт картон.

90+3'
  • Стражът на Монтана Христо Иванов получава жълт картон за бавене на играта.

90+1'
  • 4 минути добавено време.

90+1'
  • Нар свали с глава към Станислав Иванов, който от границата на вратарското поле стреля в аут.

90'
  • Георги Костадинов нанесе слаб удар с глава, а Хросто Иванов улови.

88'
  • Петър Атанасов е заменен от Костадин Дяков.

85'
  • Добра възможост за Монтана, но играч на гостите не можа да нанесе добър удар, а топката бе изчистена в тъч.

84'
  • Корнер за Монтана. След изпънението Йоргачевич боксира.

83'
  • Мики Орачев центрира в наказателното поле, Костадинов обаче остана под топката.

80'
  • Атанас Илиев заменя Гергей Георгиев.

77'
  • Бабатунде стреля от дистанция, но в аут.

75'
  • Петър Атанасов получи жълт картон

72'
  • Левски имаше нови претенции за дузпа. След удар на играч в "синьо" при едно разбъркване в наказателното поле на гостите, топката бе изчистена от футболист в "бяло", след това се удари в ръката на Николай Чипев, който не около вратарското поле. Реферът Драганов обаче даде знак играта да продължи.

71'
  • Шоко задържа Венци Христов отляво на наказателното поле. Реферът отсъди фаул. Христов изпълни, но топката излезе в аут.

62'
  • Добър пробив на Левски. Мики Орачев стреля от дистанция, но Иван Михов излезе на пътя на топката. Тя първо срещна крака му, след това рикошира в рамото му.

60'
  • Левски имаше претенции за дузпа. Бабатунде Адениджи нахлу в наказателнот поле, последва съприкосновение между нападателя на Левски и двама бранители на гостите, в резултата на което Адениджи падна в пеналта. Галвният рефер обаче прецени, че няма основания да отсъди 11-метров наказателен удар и даде знак играта да продължи.

59'
  • Добра контраатака за Монтана. Мики Орачев изпуска Даниел Гоеоргиев, който остана сам срещу Йоргачевич, но стреля в аут.

59'
  • Принудителна смяна в Левски. Влезлият като резерва перуанец Деса се травмира. Така само след 10 минути игра крилото напусна терена, а мястото му бе заето от Станислав Иванов.

55'
  • Нов голям пропуск за Левски. Влезлият като резерва Хеан Деса започна чудесна акция по дясното крило, центрира в наказателното поле, където на далечната греда бе Франсис Нар. Той обаче вместо да стреля във вратата, отклони топката надясно.

52'
  • Хубав инфивидуален пробив на Бабатунде Адениджи, който преодоля няколко играчи на Монтана, след това опита да комбинира с Венци Христов, но атаката загуби остротата си.

47'
  • Първа смяна в Левски - Хеан Деса заменя Антонио Аниете

46'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първо полувреме

45+3'
  • Удар на Венци Христов от около 16-метра, но право в ръцете на Христо Иванов.

45+1'
  • Корнер за Монтана отдясно по атаката. Много лошо изпълнение, топката бе върната назад и стигна до вратаря Христо Иванов.

43'
  • Фаул за Левски. Венци Христов опита директен обстрел, но право в стената.

40'
  • Николай Чипев получава жълт картон.

39'
  • Центриране на Александър Драгомиров Александров в наказателното поле. Венци Христов отигра с глава, но твърде неточно. Наставникът на "сините" Люпко Петрович видимо се ядоса в тази ситуация, като удари бутилката с минерална вода, която държеше в земята.

36'
  • Александър Драгомиров Александров не отигра добре, топката попадна в Маркиньос, който излезе на чудесна позиция, сам срещу Йоргачевич, но ударът му мина високо над вратата.

31'
  • Главният рефер Драгомир Иванов даде почивка за вода, заради високите температури.

30'
  • Центриране на Сашо Емилов Александров, Венци Христов отправи неточен удар с глава.

28'
  • Страхотен пропуск на Антонио Аниете. Испанецът бе изведен сам срещу вратаря на Монтана Христо Иванов, стреля, но стражът отрази.

26'
  • Шоко отправи хубав удар, топката бе избира в корнер. А след изпълнението, играта бе изнесена в по-предни позиции.

23'
  • Чипев задържа за фланелката Венци Христов, съдията Драгомир Драганов даде авантаж, а след това прецени, че няма да санкционира играча на Монтана.

21'
  • Добра атака за Левски, подета от Бабатуден Адениджи. Той комбинира надясно с Венци Христов, който центрира наляво към далечната греда. Там Франсис Нар засече, но неточно.

21'
  • Георги Коруджиев влезе грубо в гръб на Антонио Аниете, заради което получи жълт картон.

18'
  • Джереми Де Ноойер отправи хубав диагонален пас надясно към Бабатунде Адениджи, той спря майсторски, центрира, а топката бе изчистена в корнер. След изпълнението на ъгловия удар, топката бе пратена напред.

12'
  • Фаул за Левски. След центрирането, бранител на Монтана отигра, а в последствие Христо Иванов улови.

6'
  • Корнер за Монтана. След центрирането отляво на вратата на "сините", топката бе пратена извън наказателното поле, Маркиньос нанесе удар, но неточно, над вратата.

4'
  • Атака отдясно за Монтана. Опит за центриране, Сашо Емилов не можа да изчисти добре.