ПАОК постигна втора класическа победа в първенството при новия старши треньор Владимир Ивич. Отборът от Солун се наложи с 3:0 при домакинството си на Калони в мач от 27-ия кръг на гръцкото първенство.

ПАОК започна по-силно мача и логично поведе в резултата в 28-та минута след гол на Мистакидис.

ПАОК удвои своята преднина в 58-та минута, когато Леовац комбинира с Атанасиадис, който отблизо не пропусна да вкара и да направи резултата 2:0.

Третият гол за солунчани падна в 76-та минута, когато Гари Родригес центрира в наказателното поле на Калони, където Коровесис засече топката и я изпрати във вратата на Давкос.

ПАОК се намира на четвърто място в класирането с актив от 44 точки, докато Калони е последен с 15 точки.