Отборът на Партизан победи с 2:1 като гост Вождовац в мач от 11-ия кръг на сръбското първенство. Българският нападател Валери Божинов започна срещата като титуляр, но беше заменен на почивката. Другият национал, който носи екипа на сръбския гранд, Иван Бандаловски не взе участие в двубоя.

Домакините поведоха в резултата още в началото на срещата. В 15-ата минута Валери Божинов се оказа сам срещу стража, но стреля над очертанията на вратата и не успя да помогне на своя отбор.

На почивката нападателят бе заменен, а през втората част Партизан направи обрат след голове на Живкович и Бабович.

След успеха на Партизан тимът заема 3-о място във временното класиране с 20 точки, Вождовац е на 13-а позиция с 10 пункта.