Отборът на Виляреал се наложи с 3:1 при гостуването си на Селта Виго от 7-я кръг на Примера дивисион. Головете за успеха бяха дело на Мои Гомес, който бе точен на два пъти, а Марио Гаспар добави още едно попадение. Хоакин Ларивей пък се разписа за Селта.

Виго имаше значителен превес през всичките 90 минути на срещата, но въпреки това след 32 минути игра Мои Гомес откри за гостите – 0:1.

Само минута по-късно същият играч покачи на 0:2 след прецизно подаване от Дос Сантос. В последните минути на първата част Хоакин Ларивей намали на 1:2, а след почивката в няколко опасни положения само късметът спаси Виляреал.

В 86-ата минута Андреу Фонтас получи втори жълт картон, а в даденото от съдията продължение Вието проби от ляво пусна към Гаспар около точката на дузпата, а той с мощен удар оформи крайното 1:3.

В класирането Виляреал е 7-и с 11 точки, а Селта Виго е на 6-а позиция с 12 точки.