Рубин Казан на Благой Георгиев и Спартак Москва на Ивелин Попов завършиха при резултат 2:2 в двубоя по между си от 17-я кръг на руското първенство.

Спартак Москва заема петото място с 27 точки, а Рубин е девети с 20 точки в актива си.

Георгиев игра цял мач за Рубин, а Попето бе сменен в 90-ата минута на двубоя за Спартак Москва.

Попов направи няколко добри пробива и бе спънат за дузпата в 74-ата минута, с която Спартак излезе напред за 2:1.

Гостите от Москва поведоха с 1:0 в 51-ата минута чрез Зе Луис. Рубин Казан успя да изравни в 70-ата минута с попадение на Марко Девич.

Само 4 минути по-късно Спартак отново излезе напред, след като Куинси Промес реализира отсъдената дузпа.

Домакините обаче успяха да стигнат до точката с гол за 2:2 в четвъртата минута на добавеното време Соломон Кверквелия.