Съставите на Германия и Сърбия завършиха наравно 2:2 в двубой от нашата група B на провеждащото се в Унгария европейско първенство за юноши до 19 години.

Сърбите откриха резултата в 32-ата минута чрез Максимович, който материализира превъзходството на западните ни съседи в тази ситуация, а асистенцията дойде от Живкович.
В 39-ата минута Зелке възстанови равенството, което трая само две минути.

В 41-ата минута Йович даде нов аванс на Сърбия, намирайки се на точното място, за да изведе отбора си напред.

Германия стигна до равенството в добавеното време на срещата. Капитанът Щарк засече центриране на Трюмнер и донесе точка на отбора.

Капитанът на Сърбия Максимович, който реализира първия гол за състава беше изгонен в петата минута на добавеното време. След това равенство Германия е лидер с 4 точки, Сърбия е с 2, с 1 е Украйна (с мач по-малко) и България без актив (мач по-малко).