Динамо Москва спечели с 3:1 московското дерби срещу Торпедо. Българинът в състава на динамовци Станислав Манолев се появи на терена в 61-ата минута при резултат 1:1.

Преди това двата отбора си бяха разменили по един ранен гол. Динамо излезе напред в резултата с гола на Йонов в 10-ата минута, а две минути по-късно Казалапов изравни за Торпедо.

Динамо реализира отново чрез Йонов в 82-ата минута. Крайното 3:1 в полза на тима на Манолев направи унгарсецът Балаш Джуджак, разписал се в 89-ата минута.

С тази си победа Динамо Москва се утвърди на второто място в класирането с 18 точки, колкото имат още ЦСКА Москва и Кубан, които са с по-лоша голова разлика.

Водач е Зенит с пълен сбор от 24 точки след 8 изиграни кръга в руското първенство.