Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер направи доста интересно изказване, след като неговият тим допусна пълен обрат и поражение от Суонси Сити с 1:2.

На мокрия терен в Уелс „топчиите“ поведоха с дежурния гол на Алексис Санчес след час игра, ала убийствено попадение на Гилфи Сигурдсон от пряк свободен удар в 75-ата минута и друго такова на резервата Бафетимби Гомис три минути по-късно изпратиха Суонси в топ 5.

Въпреки всичко Венгер много уверено заяви, че неговата защита не е имала много неприятности в течени не мача.

„Не видях някакви големи проблеми. Ние имахме по-добрите положения в срещата“, отчете французинът.

„Либърти“ е място, където винаги е много трудно. Мачът беше много тактически.“

„Когато поведохме с 1:0, ни липсваше мъничко искрица и инстинкт на убиец, за да довършим противника. И да, тревожа се, че допускаме голове“, завърши Венгер.