Ливърпул води на Саутхемптън с 3:1 след първата част на двубоя между двата тима от четвъртфиналите за Купата на Лигата. Мачът се играе на "Сейнт Мерис" и гостите направиха пълен обрат, за да са с два гола напред на почивката.

След само 39 секунди игра Садио Мане даде преднина на домакините и местните фенове предвкусваха съвсем различен развой. Той се възползва от грешка в защитата и с глава откри резултата.

Но около средата на полувремето се развихри Даниел Стъридж. Само за четири минути той направи обрата пълен. Първо вкара в 25-та минута след асистенция на Джо Алън, а в 29-та обърна развоя след перфектно извеждане от Емре Джан.

В последните секунди на полувремето Алберто Морено се разписа с тупалка от границата на наказателното поле и на практика предреши двубоя. Какво се случи преди почивката, можете да видите в прикаченото видео.