Радостта на Лестър от гола след скандалната дузпа не трая дълго. Новаците от Хъл Сити успяха да си върнат преднината десет минути, след като шампионите бяха изравнили с попадението на Рияд Марез от дузпа.

Но най-добрият в състава на "тигрите" Робърт Снодграс се разписа в 57-та минута. Това стана след хубава бърза контраатака на домакините, която беше завършена с хубав негов удар от около 15-16 метра.

Във въпросната ситуация Каспер Шмайхел изчисти много слабо топката, Снодграс я овладя и я подаде на Ахмед Елмохамади на фланга. Той центрира перфектно и пак намери Снодграс, който с истинско торпедо преодоля Шмайхел в долния десен ъгъл за 2:1.

Как се стигна до това попадение на Хъл Сити, можете да видите в прикаченото видео.