Българският полузащитник Владимир Гаджев игра 90 минути в кошмарен мач за неговия Ковънтри в 1/32-финалите на Купата на Лигата в Англия, загубен от Норич с 1:6 и така Норич се класира за 1/16-финалите.

През първата част гостите от Ковънтри стояха добре на "Кероу Роуд", но нападателите Кайл Лафърти и Серхи Тенес отбелязаха по един гол, разменяйки асистенции помежду си.

В 56-ата минута Ковънтри намали резултата чрез Рубен Ламейрас, който отбеляза дузпа, но след това настана истинска вихрушка пред вратата на Ковънтри. Ръсел Мартин отбеляза трети гол в 58-ата минута, а пет по-късно и Джейкъб Мърфи завърши точно след пас на Мадисън.

Серхи Тенес отбеляза своя втори гол в мача в 80-ата минута, а Бен Годфри оформи крайното 6:1 срещу Ковънтри.

В следващия си мач в Лига 1 Влади Гаджев и компания посрещат Нортхямптън.