В навечерието на решаващия волейболен финал цяла България трепти в очакване. Особено силни са емоциите в Белоградчик – родния град на национала Венислав Антов.
Финалът срещу Италия ще се предава по NOVA и MAX Sport 2. Правата за излъчване са предоставени безвъзмездно от А1 България и MAX Sport. Всичко най-важно ще следим в Gong.bg.
Неговият първи треньор от детските години Красен Христов сподели пред NOVA своите впечатления и гордост от постиженията на българския отбор.
Той е възхитен от представянето на момчетата и радостен, че са достигнали до финала. Треньорът изрази увереност, че волейболистите напълно заслужават успеха си, благодарение на дългогодишния си труд.
Националният отбор на България, който е подкрепян от генералния си спонсор efbet, прави истински фурор във Филипините. Днес е решаващият ден, в който ще узнаем дали ще се окичат със златото или ще се радваме на сребърно отличие от шампионата на планетата.
