Отборът на Левски спечели юбилейното ХХ издание на коледния турнир по волейбол "Иван Николов", който бе за момичета, родени 2002/2003 година. Надпреварата се проведе в залата на столичното 81 СУ "Виктор Юго" в квартал Младост, като в битката се впуснаха осем отбора, които играха в продължение на четири дни.

На финала волейболистките на Левски победиха Звезди 94 с 3:0 (25:10, 26:24, 25:17) и триумфираха с Купата, а домакините от Звезди 94 завършиха със сребърните отличия.

Финалната битка на турнира се радваше на голям интерес, като над 200 зрители наблюдаваха мача, а залата бе тясна за всички фенове и гости.

Множество волейболни легенди наблюдаваха финалните двубои  на младите волейболистки, като треньорът на жените Иван Сеферинов, помощник-треньорът в щаба на жените Николай Иванов, треньорът на девойките под 20 години Димо Тонев, помощничката му Ваня Соколова, Димитър Златанов, Таня Гогова и много други.

Най-оспорван бе втория гейм, в който "звездите" затрудниха максимално сините, но младите левскарки не позволиха обрати и надделяха с 26:24. В третата част те отново доминираха и затвориха мача с чиста победа.

В спора за трето място на турнира тимът на ЦСКА надигра ЦПВК с 3:0 (25:16, 25:18, 25:21 ). В спора за 5/6 място тимът на Славия надигра след петгеймова драма Ботев Ихтиман с 3:2 и взе пето място, а представителките на Ихтиман останаха шести.