Отборът на ЦСКА записа четвърта поредна загуба в група А на волейболната Шампионска лига. „Армейците” инкасираха тежко поражение с 0:3 гейма (13:25, 20:25, 16:25) като гости на полския Ченстохова.

Това бе и най-тежката загуба за „червените”, които окончателно загубиха шансовете си за продължаване напред в турнира.

Срещата приключи за 65 минути, като полският тим бе особено категоричен в първата част, спечелена с 25:13 и в третата, която завърши 25:16.

ЦСКА бе равностоен противник само във втория гейм, който вървеше точка за точка до самия край, когато обаче Ченстохова записа няколко поредни точки и по този начин си осигури успеха.

За поляците отново най-добър бе българският волейболист Смилен Мляков, който даде сериозна заявка за завръщане в националния отбор.