Билетите за третия полуфинален плейоф от националната Суперлига при волейболистите между отборите на Нефтохимик 2010 и ЦСКА ще бъдат пуснати в предварителна продажба от четвъртък в офиса на бургаския клуб в зала "Младост".

Двубоят е на 5 април/петък/ от 18:30 часа. Билетите за вход са на символичната цена от 1 лев.

Нефтохимик 2010 води с 2:0 победи, които постигна срещу "червените" в столичната зала "Христо Ботев", съответно с 3:2 и 3:0 гейма.

Нов успех на мача в петък ще класира бургаските волейболисти на финал, на който ще защитават шампионската си титла от последните два сезона.

При загуба, отново в зала "Младост" в събота, също от 18:30 часа ще се изиграе четвъртата среща между двата отбора. Играе се до 3 победи от 5 мача.