Левски спечели второто място в редовния сезон на Националната волейболна лига (НВЛ) за мъже, след като победи първенеца и вицешампион от миналата година Хебър с 3:0 гейма (25:21, 27:25, 25:21) като гост. Тимът от Пазарджик остана първи с 33 точки, а "сините" завършиха втори с 29.

Левски доминираше през първия гейм. "Сините" започнаха със 7:2, запазиха преднината си до 17:12 и въпреки че Хебър за кратко се върна на една точка от гостите си, те спечелиха пет от последните шест разигравания за крайното 25:21.
Втората част бе далеч по-оспорвана и Хебър поведе с две точки за 10:8, но Левски изравни за 15:15 след дълги разигравания, завършили с третата точка на шотландеца Шей Макгивърн. Още в следващия сервис Левски поведе с атака на Александър Николов и "сините" спечелиха с 27:25, въпреки че до края се получиха още няколко обрата.

Левски започна третия гейм с 12:9 до първото прекъсване, а преднината на "сините" нарасна с още една точка до края. Така те завършиха редовния сезон с чист успех срещу вицешампионите и носители на Купата на България.

Александър Николов бе най-резултатен в мача с 18 точки за Левски, а Боян Йорданов добави други 15. Александър Ляфтов и Спас Байрев вкараха по 13 точки за Хебър.

Шампионът Нефтохимик 2010 пък завърши на третото място, след като спечели с 3:1 (16:25, 25:20, 25:17, 25:22) срещу шестия Добруджа. За бургазлиите, които останаха на две точки от Левски, 22 наниза Денис Карягин.

Марек Юнион-Ивкони надви ЦСКА с 3:1 (23:25, 25:16, 25:20, 25:16) и завърши на четвърто място, а Монтана финишира пети след 3:0 (25:19, 25:21, 27:25) срещу Пирин. "Армейците" са седми зад Добруджа, а отборът от Разлог е последен през редовния сезон.