ЦСКА победи Монтана с 3:1 (25:23, 25:15, 21:25, 25:16) в среща от трети кръг на Суперлигата.

Първата част бе равностойна. В края при 23:22 атаката на Монтана излезе в аут. "Червените" се възползваха от крехката си преднина и поведоха.

Във втория гейм "армейците" бяха пълни господари на полето. Домакините разклатиха посрещането на гостите, блокадата на ЦСКА бе на мястото си и след 25:15 "червените" дръпнаха с два гейма.

В третия картината на полето коренно се промени. Монтана взе инициативата, на моменти разликата в гейма беше 10-12 точки и гостите успяха да намалят.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Дея спорт в Бургас, а Монтана играе с Добруджа в Добрич.

ЦСКА: Пламен Шекерджиев, Христо Цветанов, Ивайло Стефанов, Тодор Костов, Венцислав Георгиев, Владимир Станков и Мартин Божилов – либеро;

Треньор: Александър Попов;

Монтана: Виталий Бондар, Златко Кьосев, Анти Пойкела, Сергей Андриевски, Борис Наков, Стефан Чавдаров и Кристиян Петров/Добромир Иванов - либеро

Треньор: Даниел Пеев.