Хебър постигна убедителна победа над Пирин Разлог в мача от 15-ия кръг на волейболната Суперлига. Пазарджиклии се наложиха с 3:1 гейма като домакин. В отделните части срещата се разви при 25:22, 24:26, 25:16, 25:17.

При все победата Хебър продължава да е убедителен лидер с 38 точки в актива и остава единственият тим само с едно поражение от старта на кампанията. Тимът на Пирин е на седма позиция, със седем победи, осем загуби и 24 точки.

Междувременно в друг мач от кръга Левски надви с 3:1 гейма Черно море. В отделните части мачът се разви при 25:20, 25:20, 21:25, 25:18.

Със спечелените три точки момчетата на Владо Николов се върнаха на третото място в класирането с 28 точки (10 победи, 5 загуби). Черно море е девети с 14 точки след 3 успеха и 12 поражения.