Четири мача предстоят довечера от турнирната фаза на Национална волейболна лига. В поток А в Кърджали шампионите от ЦСКА излизат срещу Черно море от 18 часа, след като моряците взеха снощи морското дерби с Калиакра с 3:1 гейма (28:26, 25:21, 23:25, 25:22). Волейболистите от Каварна пък ще срещнат Славия от 16 часа. Белите бяха разгромени от домакина Арда с 3:0 гейма снощи (25:21, 25:15, 25:17)

Днес отново няма мачове от група Б в Монтана, като първите срещи са утре Пирин – Авия Перник и Марек Юнион Ивкони – Монтана.

В третия поток в зала Арсенал новаците от Габрово с имена като Веселин Димчев, Валери Секулов и Димитър Шабанлийски в състава ще спорят с Дунав Русе 17 часа. Габрово стартира със загуба, след като снощи паднаха от Левски Сиконко с 0:3 гейма (14:25, 18:25, 16:25). Сините довечера имат най-сериозния си мач от тази фаза на първенството. Тимът на Найден Найденов играе с носителите на Купата на България ЛукОйл Нефтохимик от 19 часа. Бургазлии вчера почиваха докато русенци стигнаха до първата за сезона победа след тайбрек над Казанлък - (20:25, 25:19, 19:25, 26:24, 15:13).