Най-добрият български тенисист Григор Димтиров ще има възможно най-тежкото препятствие в четвъртфиналите на турнира ATP 500 Куинс в Лондон. Родният състезател се изправя срещу лидера в схемата Карлос Алкарас. Мачът е последен в днешната програма на надпреварата и ще стартира не преди 18:30 часа българско време.

Интригуващия сблъсък може да проследите пряко в ефира на MAX Sport 1, а в Gong.bg също е следим развоя на резултата на живо.

Първата ракета на България се представя отлично до този момент в надпреварата. Грогор записа четири поредни победи без да загуби нито един сет. Припомняме, че хасковлията започна турнира от квалификациите.

От своя страна Алакрас пък записа две победи до този момент, съответно над Артър Риндеркнеш и Иржи Лехечка.