Григор Димитров спечели първи трофей за 2017-а година. Димитров триумфира в Бризбейн, след като се наложи над Ней Нишикори с 6:2, 2:6, 6:3. Това бе първи успех на Димитров над японеца.
Повече подробности за мача на Димитров може да намерите ТУК!
Гришо: Този трофей значи много за мен
Името на Гришо става все по-внушително