Един от най-добрите тенисисти в световния спорт - Стефанос Циципас, поздрави Григор Димитров след демонстративния им двубой в петък вечер.
Според гръцкият състезател Гришо е най-красивият тенисист в ATP Тура. Циципас бе в отлично настроение след загубата с 3:6, 6:1, 7:10.
„Григор е невероятен тенисист. Той е много красив. Той е най-добре изглеждащият тенисист в целия тур, всички трябва да се учим от него", обяви лаконично състезателят.