Повечето от нас започват своя ден с кафе, за да се събудят и да стартират със задълженията си. Серина Уилямс обаче явно бе пропуснала кафето преди своя мач с Флавия Пенета на Хопман Къп. Резултатът бе красноречив: загуба на сета с 0:6 след едва 19 минути.

Американката обаче осъзна грешката си и в паузата между сетовете направи нещо доста любопитно - поръча си Еспресо на едно от момичетата, подаващи топките. Уилямс моментално получи кафето, а след изпиването му резултатът бе обърнат категорично: 6:3, 6:0 в следващите два сета и победа за Серина.

"Исках едно кафе за моя геврек (тенис жаргон за загубен сет на 0 б.р.). Сега може би ще си уредя спонсор на кафе!", сподели след двубоя американката.

"Имах голяма часова разлика, а Флавия игра много, много добре и да, всеки се нуждае понякога от кафе."