Серина Уилямс дебютира във Висшата тенис лига - серия от демонстративни сетове, играни от звездите на спорта в Азия.

След старта на лигата в Манила, сега всички се преместиха в Сингапур за втората порция сблъсъци.

Мачът между Micromax Indian Aces и UAE Royals започна с победа на Ана Иванович над Кристина Младенович с 6-2 гейма. Гаел Монфис също се поздрави с успех, над Марин Чилич с 6-1. В срещата между бившите шампиони, Фабрис Сантоно отказа Горан Иванишевич.

Финалният резултат в геймовете бе 30-11 за Micromax Indian Aces.

След това Manila Mavericks би домакина Singapore Slammers, като за победителите дебютира Серина Уилямс, при това в доста оспорван сблъсък. Серина се нуждаеше от 11 гейма, за да откаже Кристен Флипкенс със 6-5. В мача на легендите Андре Агаси загуби от Марк Филипусис с 3-6.

Крайното 29-21 за Manila Mavericks дойде и след победи на Жо-Вилфрид Цонга над Томаш Бердих, както и на двойките в отбора.

Утре мачовете в Сингапур продължават, като на корта ще излязат и други звезди.