Българският CS:GO състав на SKADE загуби мача си с Tricked Esport с 0:2 и изпусна първия си шанс да се класира на плейофите на турнира CCT Eastern Europe. Българите от норвежката организация обаче имат още един шанс за това.

Първата карта в битката бе Mirage. SKADE започна добре, с победа в рунда с пистолети, която бе надградена до 2:0. След това обаче видяхме дълга серия от рундове за датския тим, който поведе с 10:5 на полувремето.

През втората част на играта родните геймъри бяха на CT-страната и спечелиха само 2 рунда, преди да отстъпят в крайна сметка със 7:16.

Втората карта бе Nuke, на която традиционно SKADE има затруднения. Първото полувреме обаче бе обнадеждаващо, като родните геймъри поведоха с 10:5. След преминаването на Т-страната за съжаление всичко се обърна и те загубиха с 2:11, с което и двубоя след 12:16.

За родните таланти има още един шанс да продължат към плейофите на турнира.