Божидар “bzm” Богданов и съотборниците му в OG записаха първата си победа на Мейджър турнира по Dota 2 в Арлингтън, САЩ. Днес българският мидлейнър изигра два мача, като първо подели по 1 победа с американците от Soniqs, а след това китайците от RNG бяха разгромени с 2:0. В първата игра срещу Royal Never Give Up, Боганов изигра впечатляващи 24 минути с героя Puck, като бе на първо място по damage и завърши с K/D/A 7/1/11. Втората игра срещу азиатците пък продължи едва 12:34 минути.

Така OG завоюва първия си успех с тежката група А и е трети с баланс 1-3-1, изоставайки от безпогрешните досега PSG.LGD и RNG, за който настоящата загуба бе първа, след победа и 3 равенства.

Утрешният ден противопоставя Богданов срещу заемащите последното девето място в групата засега геймъри от Thunder Awaken и преките конкуренти за място в четворката, която ще продължи към плейофите от Outsiders.