Team Sampi стана първият полуфиналист в CS2 турнира на A1 Gaming League. Чешката организация обърна полските геймъри от Enterprise до 2:1 в първия четвъртфинален мач от най-голямата лига за електронни спортове в България.

Мачът започна на картата Nuke, като Enterprise започна много силно на своя избор. След първите 9 рунда резултатът бе 7:2 в полза на поляците, които затвориха картата с 13:6, а над всички бе Себастиан "fr3nd" Кушмиерц с 22 убийства.

Sampi отговори идентично на картата, която избра - Ancient. Тя се разви напълно по вкуса на словашко-чешкия състав, който стартира ударно със серия от 8:1 рунда. Ерик "The eLiVe" Сит се представи най-силно с 21 убийства. Той обаче не се справи никак добре в решаващата карта Anubis. Словакът взе само 10 убийства, но умопомрачително силната игра на Индрих "ZEDKO" Чиба и 27-те му убийства донесоха победа на Sampi след 13:10 рунда и краен успех с 2:1.