Българският боксьор в категория до 56 килограма Стефан Иванов се класира за четвъртфиналите на Европейските игри в Баку. Днес във вечерния сеанс Стефан Иванов победи по точки Арам Авагян от Армения с 2:1 съдийски гласа в осминафинален мач.

Страничните съдии от Бразилия и Мароко присъдиха еднакъв резултат - 30:27 точки за Иванов, а третият съдия от Франция даде победата на Авагян с 29:28 точки. Това е втора победа на ринга в Баку на 22-годишния Стефан Иванов, който на четвъртфиналите ще кръстоса ръкавици с Дзмитри Асанау /Беларус/, победил днес без борба на осминафиналите Рексхилдо Зенели от Албания. Четвъртфиналната среща Стефан Иванов - Дзмитри Асанау е в понеделник, 22 юни, във вечерния сеанс./БТА