Британският пилот от Макларън Ландо Норис сподели впечатленията си след приключилата квалификация за Голямата награда на Великобритания, 12-и кръг от световния шампионат Формула 1.

"Страхотна квалификация. Тук е много трудно да оглавиш класирането. Макс (Верстапен) направи страхотна работа днес. Ние не бяхме достатъчно бързи. Получи се страхотна квалификация, скоростите са много високи. Много е забавно. Малките неща бяха решаващи днес. Видяхме малките разлики в първата част на квалификацията. 1-2 стотни бяха решаващи за изхода. Вятърът и условията бяха трудни, но аз съм доволен от третото място. Утре ще бъде много забавно. Ще се получи страхотна битка. Ще бъде интересна неделя, нямам търпение", каза Ландо Норис.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google