• C. Ronaldo отбеляза гол

86'
  • S. Savic получи картон

83'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА Реал! Кристиано Роналдо се разписва за втори път във вратата на Облак. Бензема се пребори отлично с Годин пред наказателното поле и пусна към португалеца отдясно, който се освободи от Филипе Луис и с мощен шут от границата на наказателното поле не остави шансове на вратаря.

73'

73'
  • S. Niguez получи картон

53'
  • Isco получи картон

48'
  • Начало на второ полувреме

• Отборът на Реал Мадрид води съвсем заслужено с 1:0 на Атлетико Мадрид след първите 45 минути на полуфинала между двата тима в Шампионската лига. Едиствения гол през първото полувреме бе дело на Кристиано Роналдо в 10-ата минута. Домакините са далеч по-активният тим на "Бернабеу", като освен гола, възпитаниците на Зинедин Зидан имаха още куп положения. Гостите пък нямат нито един точен удар до този момент.

45+3'
  • Край на първо полувреме

• Koke получи картон

26'
  • 25'
  • ГООООЛ за Реал! Кристиано Роналдо дава преднина на Реал Мадрид след гол с глава в десетата минута. Португалецът успя да засече подаване на Каземиро отдясно и от пет метра порази целта.