• Край на мача!

90+3'
  • Йосип Дърмич влиза на мястото на Стивън Цубер.

90+3'
  • 2:1 за Швейцария! Шакири е големият герой за своя отбор, реализирайки вероятно победния гол! Играчът на Стоук Сити бе изведен перфектно, без проблеми изпревари Душко Тошич и прати топката покрай Стойкович.

90+1'
  • Жълт картон и за Александър Митрович, общо четвърти за сърбите.

87'
  • Контра на сърбите, Аканджи избива в корнер опит за пас на Тадич.

87'
  • Рикардо Родригес стреля от фаул, удар в стената и ъглов удар.

85'
  • Гавранович получи чудесен пас от Емболо, ударът му от близко разстояние е спасен от Стойкович.

84'
  • Шакири стреля от далечно разстояние, но в аут.

83'
  • Опасен изстрел на Емболо.

82'
  • Лука Миливойевич излиза, на негово място се появява Неманя Радонич.

81'
  • Гавранович излиза очи в очи със Стойкович, но стреля във външната страна на мрежата. Има и вдигната засада.

75'
  • Бреел Емболо влиза на мястото на Джемайли.

73'
  • Опасна атака на сърбите. Александър Коларов бе оставен сам отляво и пусна много коварен пас по земята, В наказателното поле обаче Митрович не успя да засече.

68'
  • Първа смяна за Сърбия. Адем Ляич сменя Филип Костич.

64'
  • Шакири с много изненадващ удар от малък ъгъл, топката облиза външната страна на гредата.

58'
  • 1:1! Фамозен гол на Гранит Джака! След хитър пас вдясно връхлитащият Шакири стреля мощно. Ударът бе блокиран от тялото на играч в червено, но за жалост на сърбите топката отиде към Джака. От около 20 метра пък асът на Арсенал реализира с великолепен изстрел!

52'
  • И отново Митрович надскача всички в наказателното поле, удар с глава над всички.

52'
  • Великолепни комбинации на сърбите около наказателното поле на съперника. В крайна сметка се стигна до корнер.

51'
  • Смяна в тима на Швейцария на почивката. Напълно изолираният през първата част Харис Сеферович отстъпва мястото си на Марио Гавранович.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Жълт картон и за Неманя Матич, който фаулира Щефан Лихтщайнер.

45+2'
  • Удар на Тадирч от воле, на сантиметри над напречната греда.

45+1'
  • Огромен шанс за втори гол предСърбия! След центриране от корнер, оставеният непокрит в наказателното поле Душко Тошич пропусна да засече топката. След това и Неманя Матич се размина с нея.

43'
  • Жълт картон за Миливойевич.

39+3'
  • След избито центриране, топката стигна до Душан Тадич, който от границата на наказателното поле стреля мощно, Зомер внимава и спасява.

37'
  • Милинкович-Савич получава първия жълт картон в мача.

34'
  • Голям шанс за Швейцария. Цубер изведе Джемайли, който от няколко метра стреля в Стойкович. Вратарят на Сърбия реагира добре.

30'
  • Митрович пробва и задна ножица, но не уцели очертанията на вратата.

19'
  • Милинкович-Савич стреля по диагонала, но неточно.

16'
  • Доста оптимистичен удар с глава на Митрович от далечно разстояние. Топката излиза над вратата.

14'
  • Първи шанс за Швейцария! Рикардо Родригес се пребори за топката на аутлинията и пусна хитър пас по земя към Джемайли. Неговият изстрел обаче минава на сантиметри от гредата.

10'
  • 1:0 за Сърбия! Минута по-късно, Митрович този път вкара с глава! Стивън Цубер изпусна топката отдясно, Душан Тадич центрира великолепно, а Митрович отново надскочи бранителите на съперника и с отличен изстрел откри резултата!

5'
  • Първа сериозна опасност в мача! Александър Митрович засече с глава центриране отляво, Ян Зомер спаси блестящо.