90+5'
  • Сенегалците атакуват, но без да затруднят Давид Оспина.

90+4'
  • Четири минути добавено време.
    При резултат 1:0 за Колумбия и 1:0 за Полша срещу Япония, напред от група Н продължават Колумбия и Япония.

• Трета смяна и в състава на Колумбия. Радамел Фалкао е заменен от Мигел Борха.

89'
  • Трета смяна в състава на Сенегал. Нианг е заменен от Диафра Сако.

88'
  • Смяна в състава на Колумбия. Урибе е заменен от Джеферсон Лерма.

83'
  • Нова атака за Сенегал, при която Садио Мане не успя да нанесе добър удар.

82'
  • Смяна в състава на Сенегал. Кейта Балде е заменен от Муса Конате.

81'
  • Нова опасност пред вратата на Колумбия и вратарят Давид Оспина пострада при опита за удар на Исмаила.

78'
  • Шанс за Сенегал! Давид Оспина спаси удар на Мбайе Нианг към вратата на Колумбия.

77'
  • ГОЛ за Колумбия! Йери Мина даде преднина на колумбийците за 1:0 срещу Сенегал! Йери Мина засече с глава след центриране в наказателното поле.

74'
  • Смяна в състава ва Сенегал. Муса Ваге влезе на мястото на Юсуф Сабали.

74'
  • Нова атака за Колумбия, Муриел падна в наказателното поле на Сенегал след сблъсък с вратаря Хадим Ндиайе, който с крак изби топката.

68'
  • След центрирането, Радамел Фалкао опита удар, но бе неточен.

66'
  • Центриране в наказателното поле на Сенегал, а топката е избита в корнер след удар на Луис Муриел.

66'
  • Шанс за Сенегал! Садио Мане не успя да отправи хубав удар, след като се подхлъзна при изпълнението.

64'
  • Атака на Сенегал е спряна след нарушение на Карлос Санчес срещу Садио Мане.

63'
  • Колумбийците са по-активни в началните минути на второто полувреме, но без да затруднят сериозно съперника си.

58'
  • Центриране на Хуан Мохика в аката за Колумбия, но никой от съотборниците му не успя да засече.

56'
  • Атака за Колумбия, която приключва бързо след сгрешен пас.

53'
  • Жълт картон за Мбайе Нианг от Сенегал. Нианг ще пропусне следващия двубой на сенегалците, ако продължат напред.

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Три минути добавено време на първата част.

• Жълт картон за Йоан Мохика от Колумбия.

45'
  • Атака за Сенегал, която приключва с топка в ръцете на Давид Оспина.

43'
  • Удар на Салиф Сане, който обаче праща топката високо над вратата на Колумбия.

38'
  • Нова атака за Сенегал и реферът отсъжда нарушение срещу Мане.

37'
  • Ранна смяна в състава на Колумбия. Хамес Родригес, който е получил травма, е заменен на Луис Муриел.

31'
  • Атака за Сенегал, Исмаила Сар стреля към вратата на колумбийците, но без да затрудни Оспина.

28'
  • Шанс за Колумбия! Хуан Кинтеро прати топката в наказателното поле на Сенегал, но там Радамел Фалкао не успя да засече добре топката към вратата на съперника, а и бе в засада.

25'
  • Далечен шут Мбайе Нианг по посока вратата на Колумбия, но без да затрудни Давид Оспина.

21'
  • След намесата на системата ВАР, реферът Милорад Мажич промени решението си и дузпа за Сенегал няма! Санчес първи е играл с топката при съприкосновението с Мане.

19'
  • Дузпа за Сенегал! Мажич отсъди нарушение на Давинсон Санчес срещу Садио Мане в наказателното поле!

18'
  • Шанс за Колумбия. Хуан Кинтеро стреля ниско по терена, като вратарят Хадим Ндиайе се справи и изби топката.

13'
  • Нарушение срещу Радамел Фалкао и колумбийците имат възможност да атакуват вратата на Сенегал.

12'
  • Ново нападение на Сенегал. Кейта Балде изпълнява свободен удар, центрира към наказателното поле, където вратарят на Колумбия Давид Оспина улови топката.

9'
  • Атака за Сенегал, която приключва далеч от наказателното поле на колумбийците.

7'
  • Сенегалците са по-активни в първите минути, като все още няма сериозни опасности пред двете врати.